KONST / Litografier / Färglitografi 12994472
nr 1299 4472
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Flicka, ej numrerad. Signerad. Motivet: 58x41 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:24:44
4/1 15:49:32
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund